هر آنچه که درباره زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره ) ، باید بدانید

folder_openزاویه سازی صورت
commentبدون دیدگاه
زاویه سازی صورت

امروزه عمل های زیبایی همچون  ( مادلینگ چهره ) ، بین آقایان و خانم ها بسیار محبوب و پرطرفدار است. (مادلینگ چهره) ، .علاوه بر فرم دهی به صورت و چانه، باعث جوانسازی و زیبایی پوست نیز می شود. عمل زاویه سازی صورت با روش های گوناگونی قابل انجام است که هر یک معایب و مزایایی دارند.

مادلینگ چهره

گرایش به زیبایی. در همه انسان ها وجود دارد و داشتن ظاهری بهتر، باعث بالارفتن اعتماد به نفس در افراد می شود. اینکه افراد همیشه زیباتر و بهتر به نظر برسند، برای همه مهم و قابل اهمیت است. از سوی دیگر وجود هر گونه عیبی در صورت، باعث کاهش اعتماد بنفس در افراد می شود. به همین دلیلی عمل های زیبایی که در ناحیه صورت انجام می شود. همیشه محبوبت ویژه ای در بین خانم ها و آقایان داشته است. اگر از اندازه چانه خود راضی نیستید و یا حس می کنید که فک شما نامتقارن است.می توانید با این عمل عیوب صورت خود را برطرف نمایید. در واقع عمل زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره ) . یکی از عمل های زیبایی جهت رفع عیوب چانه و حالت دادن به صورت است که توسط متخصصان پوست و مو انجام می شود. در کنار این نوع عمل زیبایی، کسانی که طالب زیبایی چهره هستند به انجام اعمال زیبایی همانند کاشت ابرو و کاشت مو نیز ترغیب می شوند.

همچنین برای درک بهتر اطلاعات پیرامون زاویه سازی صورت ، مزایا و معایب احتمالی انجام اعمال زیبایی و روشهای متنوعی با عمل زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره ) ، با این مقاله همراه شوید.

زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره )

 زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره ) باعث زیبایی. جوانسازی پوست، اصلاح زاویه بینی، رفع غبغب و حالت دادن به چانه می شود. در عمل زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره ) ، حالت صورت پس از عمل به شکل V می شود ، زیرا این حالت صورت در سراسر دنیا بسیار پرطرفدار است . این عمل مخصوصا در بین خانمها و آقایان جوان بسیار رواج دارد. در زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره ) ،  نقاطی از صورت که نقشی کلیدی در زیبایی صورت دارند برجسته تر می شوند تا تناسب آن ها با بقیه اجزای صورت بیشتر شود . این نقاط می تواند زاویه فک، خطوط فک، گونه و چانه باشد که با روش های مختلفی که برای زاویه سازی صورت بکار برده می شود، این اجزا در تناسب باهم برجسته شده و حالت زیبایی به صورت می دهند .

در واقع زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره ) عملی است که تغییراتی بر روی فک انجام می شود، به طوریکه فک کشیده تر شده و حالتی مانند V پیدا می کند. بنابراین زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره ) با کوچک کردن فک، لاغر نمودن صورت و برجسته سازی گونه و چانه انجام می شود. این عمل علاوه بر جنبه زیبایی، جنبه درمانی نیز دارد و می تواند برای درمان افرادی که در طی یک حادثه یا به صورت مادرزادی دچار مشکل در ناحیه فک هستند، بکار گرفته شود.

چه کسانی می توانند عمل مادلینگ چهره یا زاویه سازی را انجام دهند؟

برای انجام عمل زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره ) ، حالت صورت افراد باید دارای ویژگی هایی باشد. به عبارت دیگر این عمل برای همه قابل انجام نیست و افرادی با ویژگی های ذیل می توانند گزینه مناسبی برای این عمل باشند.

  • افراد دارای فک عریض و پهن
  • افراد دارای فک مربعی شکل
  • افراد دارای چانه دایره ای شکل
  • افرادی که خط فک آن ها زاویه ندارد.
  • افراد دارای گونه های چاق
  • خانم هایی که فک آن ها حالت مردانه دارد.
  • افراد دارای گونه های لاغر

ما در کلینیک زیبایی الناز امیرخیزی، با انجام خدمات حرفه ای زاویه سازی صورت چیست در خدمت مشتریان عزیز می باشم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

همچنین میتوانید نمونه کار را درزاویه سازی صورت صفحه نمونه کار های ما و اینستاگرام الکلینیک مشاهده نمایید.

Tags:
اینستاگرام
آپارات

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست