جوش سر سفید

folder_openعمومی
commentبدون دیدگاه
جوش سر سفید

جوش های سرسفید شایع ترین نوع از انواع جوش صورت محسوب می شوند. البته جوش های سرسفید یکی از خفیف ترین انواع جوش هستند. معمولا می توانید با مراقبت های پوستی مناسب و درمان های موضعی، آنها را درمان کنید.

جوش های سرسفید (در اصطلاح فنی به آنها «کومدون» گفته می شود) فولیکول های مو یا منافذ مسدودشده پوست هستند. در عارضه جوش های سرسفید، منافذ پوست با لایه ای نازک از پوست پوشیده شده که باعث می شود توده برآمده مواد زیر سطح پوست قرار بگیرد.

چون برآمدگی حاصل از تجمع چربی و پوست در معرض هوا قرار نمی گیرد. سفید یا گاهی زردرنگ (رنگ طبیعی چربی و سلولهای مرده پوست) باقی می ماند. به همین دلیل این نوع از آکنه جوش سرسفید نامیده می شود.

علت ایجاد جوش سرسفید چیست؟

اگر به دنبال دلیل جوش صورت سر سفید هستید که روی پوست ظاهر می شوند، باید بدانید علت ایجاد جوش سرسفید مشابه سایر انواع جوش است. هر زمان که غدد چربی ساز پوست شما، چربی بیش از حد تولید کنند، این چربی اضافی می تواند با سلول های مرده پوست مخلوط شده و منافذ پوست تان را مسدود کند.

این فرایند میتواند جوش های سرسیاه و جوش های سرسفید را ایجاد کند. همانطور که پیش تر گفتیم غدد چربی ساز معمولا به علت تغییرات هورمونی در بدن، چربی بیش از اندازه ترشح می کنند.

ما در کلینیک زیبایی الناز امیرخیزی، با انجام خدمات حرفه ای از بین بردن جوش سر سفید در خدمت مشتریان عزیز می باشم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

همچنین میتوانید نمونه کار های جوش سر سفید را در صفحه نمونه کار های ما مشاهده نمایید.

Tags: ,
اینستاگرام
آپارات

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست