تزریق بوتاکس برای از بین بردن خطوط خرگوشی روی بینی

folder_openبوتاکس
commentبدون دیدگاه
تزریق بوتاکس برای از بین بردن خطوط خرگوشی روی بینی

چه موقع از تزریق بوتاکس در پشت بینی استفاده می‌شود؟

خطوط خرگوشی پشت بینی، خطوطی متحرک هستند که در اثر انقباض عضله پشت بینی یا عضله نازالیس ایجاد می‌شوند. می‌توانید در هنگام اخم کردن، تنگ کردن چشم‌ها یا حتی لبخند زدن این خطوط را ببینید.

این خطوط در طرفین و پشت بینی ایجاد می‌شوند و معمولا به‌صورت مایل روی دیواره‌های بینی ادامه پیدا می‌کنند. در برخی از افراد عضله نازالیس فعالیت بیشتر دارد و در نتیجه خطوط خرگوشی آشکارتر هستند.

همین‌طور ممکن است به دنبال تزریق بوتاکس برای. برطرف کردن خطوط اخم و خطوط پنجه کلاغی دور چشم، این خطوط بیشتر به چشم بیایند. اما نگران نباشید با تزریق بوتاکس خیلی راحت و بدون دردسر می‌توان این خطوط را از بین برد.

توجه داشته باشید که خط عرضی روی ریشه بینی (خطی که بین دو چشم روی بینی ایجاد می‌شود)، توسط عضله دیگری که مربوط به اخم کردن است. (عضله پروسروس) به‌وجود می‌آید و برای برطرف کردن آن باید این عضله را فلج کرد. (در بخش درمان خط اخم به این مطلب می‌پردازیم).

آیا تزریق بوتاکس برای از بین بردن چین‌های خرگوشی بینی دردناک است؟

معمولا تزریق بوتاکس برای از بین بردن خطوط خرگوشی بینی دردناک نیست و حتی نیاز به بی‌حسی موضعی هم ندارد و بهتر است برای کاهش درد تزریق (که خیلی ناچیز است) از کیسه یخ هم استفاده شود.

تزریق بوتاکس برای از بین بردن چین‌های خرگوشی بینی چگونه انجام می‌شود؟

تزریق به‌صورت زیر انجام مى‏شود:

  • از شما خواسته می‌شود تا روی تخت بخوابید و به تخت زاویه ۶۰ درجه می‌دهند.
  • پزشک متخصص پوست در تهران محل تزریق را مشخص می‌کند.
  • پزشک از شما می‌خواهد عضله نازالیس خود را منقبض کنید (برای این کار می‌تواند فکر کنید دارید بویی نامطلبوع را استنشمام می‌کنید). نگران نباشید، تزریق دردناک نیست.
  • منطقه تزریق را با الکل تمیز می‌کنند و صبر می‌کنند تا الکل خشک شود.
  • پزشک متخصص پوست دو تزریق را در طرفین بینی و یک تزریق در پشت بینی شما انجام می‌دهد.
  • محل تزریق با پنبه و الکل و به سمت دور از چشم فشار داده می‌شود.
  • بزودی خطوط خرگوشی بینی شما کم می‌شود یا از بین می‌رود.

تزریق بوتاکس برای از بین بردن چین‌های خرگوشی بینی چه موقع تاثیر می‌کند؟ و اثر آن تا چه موقع باقی می‌ماند؟

معمولاً ۳ روز بعد از تزریق کاهش می‌توانید شاهد کم شدن خطوط خرگوشی بینی باشید. حداکثر تأثیر دارو ۲هفته بعد از تزریق مشهود است. عموما فعالیت عضله نازالیس ۳ تا ۴ ماه بعد از تزریق باز مى‏گردد. زمانى که عضله نازالیس شروع به انقباض کرد (پیش از آنکه خطوط به وضعیت قبل از درمان بازگردند)، باید تزریق بعدى انجام شود.

آیا نیاز به مراجعه مجدد دارم؟

۲ هفته بعد از تزریق بوتاکس باید یک بار دیگر به متخصص پوست خود مراجعه کنید تا متخصص پوست شما بررسی‌های لازم را انجام بدهد. باقى ماندن خطوط خرگوشی بعد از تزریق از علل زیر ناشى مى‏شوند:

۱ـ قوی بودن عضله نازالیس: در این حالت ممکن است نیاز به تزریق مقدار بیشتری بوتاکس باشد تا نتایج قابل مشاهده باشند.

۲ـ وجود خطوط ساکن: گاه به سبب انقباض زیاد و طولانی عضله نازالیس خطوط خرگوشی به‌صورت خطوط ساکن روی بینی دیده می‌شوند. به عبارت دیگر در اثر انقباض طولانی مدت عضله خطوط در داخل پوست حک می‌شوند و بدون آنکه عضله منقبض شود، دیده می‌شوند. در این حالت با تزریق متوالی بوتاکس می‌توان از شدت این خطوط ساکن کم و به جوانسازی پوست صورت کمک کرد.

ما در آکادمی زیبایی الناز امیرخیزی، با انجام خدمات حرفه ای تزریق بوتاکس برای از بین بردن خطوط خرگوشی روی بینی در خدمت مشتریان عزیز می باشم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.ریموو خط چشم در خدمت مشتریان عزیز می باشم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

همچنین میتوانید نمونه کار های تزریق بوتاکس برای از بین بردن خطوط خرگوشی روی بینی را در صفحه نمونه کار های ما مشاهده نمایید. و یا پیج اینستاگرامی ما را فالو کنید.

Tags: ,
اینستاگرام
آپارات

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست