لیزر ریموو پخش شدگی خط چشم در ال کلینیک

لیزر ریموو پخش شدگی خط چشم در ال کلینیک

💥💥نتیجه حاصله از یک جلسه لیزر ریموو پخش شدگی خط چشم در ال کلینیک 🙌🙌

——————————————————————

👩🏻‍⚕️ال کلینیک اولین مرکز ریموو بدون عارضه تاتو در ایران
🌈( امکان تغییر رنگ انواع تاتو شما به رنگ دلخواهتون هست)

**********************************

نحوه عملکرد لیزر برای پاک کردن تاتو خط چشم به این صورت است که ذرات رنگ داخل پوست را منفجر و آن‌ها را به ذرات ریز تبدیل می‌کند. این ذرات توسط سلول‌های لاشه‌خوار برداشته شده و کم‌کم دفع می‌شوند؛ بنابراین عمل اصلی پاک شدن رنگ تاتو را سلول‌های ایمنی خود تاتو انجام می‌دهند. در واقع رنگ‌های ریز شده را ریزه‌خواری کرده و از بین می‌برند. لیزر برای از بین بردن تاتو فقط در ناحیه‌های ابرو، چشم و لب توصیه می‌شود. حتما باید توسط دکتر متخصص و مجرب انجام شود که عوارض ناشی از این روش به حداقل برسد.

ستفاده از لیزر برای پاک‌کردن تاتو بدون عارضه نیست. درد هنگام انجام لیزر، سوزش و سرخی ناحیه تا چند هفته بعد از انجام عمل و مشکلات نادرتری نظیر باقی‌ماندن جای زخم، روشن یا تیره شدن پوست و… نیز ممکن است بروز کند. برای پاک کردن تاتو هر جلسه معمولا چند دقیقه بیشتر طول نمی‌کشد، اما قبل از آن بی‌حسی موضعی ناحیه، استفاده از عینک محافظ مخصوص هنگام عمل و استفاده از ضدآفتاب بعد از لیزر از جمله نکاتی است که باید رعایت شود. بعد از ۷ تا ۱۲ جلسه لیزر می‌توان مطمئن بود تاتو تا حد زیادی محو می‌شود. بین هر جلسه نیز باید بین ۴ تا ۸ هفته فاصله گذاشت.

⚜️عضو رسمی آکادمی فی اروپا⚜️

جهت مشاوره و رزرو وقت در کلینیک زیبایی الناز امیرخیزی همین الان با ما تماس بگیرید.

اینستاگرام
آپارات
خروجی کار پس از ۵ جلسه ریموو با لیزر و مراجعه کننده عزیزمون
ریموو لیزر پس از 5 جلسه در ال کلینیک
اجرای شیدینگ خط چشم بالا بنا به سلیقه ال کلینیکی عزیز با ماندگاری طولانی بدون نیاز به ترمیم .💥 انجام کلیه خدمات ارایش دائم چشم ابرو و لب در ال کلینیک محدود میباشد و رزرو و انجام خدمات فقط از طریق واریز بیعانه و فیکس تاریخ مشخص امکان پذیر خواهد بود .
اجرای شیدینگ خط چشم بالا بنا به سلیقه ال کلینیکی
فهرست