ابروی زیبا با رنگ پوست لابه لای موهای ابرو

ابروی زیبا با رنگ پوست لابه لای موهای ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو به عنوان آرایشی نیمه دائمی، فرآیندی است که به وسیله ی آن رنگدانه های معدنی توسط سوزن های میکرو به صورت کاملاً طبیعی در زیر اپیدرم (لایه سطحی پوست) در لایه پوستی (لایه دوم پوست) کاشته می شود.

این تکنیک به لحاظ پزشکی پیشرفته است و برای کاربرد نیمه دائمی و ایمن طراحی شده است. میکروپیگمنتیشن جایگزینی بی خطر و طبیعی برای آرایش روزانه است و در طول روز نیز نیاز به تجدید نخواهد داشت.

در واقع میکروپیگمنتیشن ابرو به نوعی، هنرمندی پزشک را می طلبد و در صورت اعمال صحیح توسط پزشک، پرستار یا تکنسین با تجربه، در مقایسه با لوازم آرایش، طبیعی تر و واقعی تر خواهد بود. امروزه رنگدانه های نوع پزشکی و دارویی برای این دسته از کاربرد ها عرضه می شوند.

انواع میکروپیگمنتیشن

افرادی که به دنبال اصلاح ظاهر ابروهای خود هستند به دنبال روش های مختلفی از جمله کاشت ابرو، تاتوی ابرو و هاشور ابرو می روند. میکروپیگمنتیشن خود یکی از انواع هاشور ابروست. میکروپیگمنتیشن به جز ابرو برای کاربرد های دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

میکروپیگمنتیشن خط چشم و خط لب آرایش نیمه دائمی و زیبایی با ظاهر هرچه طبیعی تر ایجاد خواهد کرد.

از میکروپیگمنتیشن بعد از عمل جراحی سینه برای ایجاد بافت آرئولار (Areolar tissue) نیز استفاده می کنند.

همچنین از میکروپیگمنتیشن برای پر کردن خط شکستگی لابه لای موها و یا نواحی کچلی و نیز برای پوشاندن لک های ناشی از بیماری ویتیلیگو (Vitiligo) استفاده می شود.

پیسی، بَرَص، لک و پیس یا ویتیلیگو (Vitiligo) یک اختلال در تولید رنگدانه است که در آن، سلولهایی که رنگدانه تولید می‌کنند در قسمت‌هایی از پوست، صدمه دیده اند، در نتیجه لکه‌های سفید پوست درنواحی مختلف بدن ظاهر می‌شوند. مویی که در نواحی مبتلا به پیسی رشد می‌کند معمولاً سفید می‌شود

⚜️عضو رسمی آکادمی فی اروپا⚜️

جهت مشاوره و رزرو وقت در کلینیک زیبایی الناز امیرخیزی همین الان با ما تماس بگیرید.

اینستاگرام
آپارات
تغیرات عالی در ریموو چهره
تغیرات عالی در ریموو چهره
خروجی کار پس از ۵ جلسه ریموو با لیزر و مراجعه کننده عزیزمون
ریموو لیزر پس از 5 جلسه در ال کلینیک
فهرست