آبرسانی پوست

folder_openآبرسانی پوست
commentبدون دیدگاه
آبرسانی پوست

آبرسانی پوست-برخورد با پوست ظریف و حساس می تواند آزار دهنده باشد ، خصوصاً اگر مستعد آکنه ، قرمزی یا علائم زودرس پیری هستید. با این حال ، همیشه برخی از درمان های پوستی وجود دارد که می توانید با آنها بافت  پوست ، چین و چروک و همچنین سایر نقص های جزئی دیگر را اصلاح کنید ، حتی اگر پوست حساسی دارید ، می توانید از آنها استفاده کنید!

کی از این روش های درمانی هیدرودرم ابریژن روشی برای آبرسان پوست است و به شدت برای مردان و زنان توصیه می شود.

هیدرودرم ابریژن چیست؟

این روش درمانی آبرسان پوست  اغلب با میکرودرم ابریژن اشتباه گرفته می شود ، با این حال ، این دو متفاوت هستند. از هیدرودرم  برخلاف میکرودرم ابریژن برای لایه برداری از پوست شما  هیچ گونه کریستالی استفاده نمی شود. انجام این فرآیند برای پوست شما بسیار راحت  و برای پوست های حساس نیز ایمن است.

این روش از اکسیژن و آب برای بهبود طبیعی ، لایه برداری و پاکسازی پوست استفاده می کند. بنابراین پوست عمیقاً مرطوب و سالم به نظر می رسد. این فناوری لایه برداری ترکیبی از مایعات فوق العاده آبرسان پوست و مواد فوق العاده سرم ها است که در اعماق پوست نفوذ می کنند و مواد فعال مغذی مورد نیاز سلولها برای بازسازی را به آنها می رسانند.

هیدرودرم ابریژن چه تاثری روی پوست می گذارد؟

اگر آبرسان پوست به روش هیدرودرم به درستی انجام شود ، می تواند چندین مزیت برای صورت شما داشته باشد ، از جمله:

  • بافت و رنگ پوست شما را بهبود می بخشد
  • چین و چروک ها را کاهش می دهد
  • پوست را آبرسانی می کند
  • جریان خون را تقویت می کند
  • جای زخم های آکنه و لکه های قهوه ای را کاهش می دهد
  • کاهش منافذ پوست
  • رفع جوش های سر سیاه

همچنین ، اگر می خواهید از پوست مات و  لکه ها خلاص شوید ، یا اگر می خواهید منافذ پوست خود را کوچک کنید ، این روش درمانی را انتخاب کنید.

روش انجام هیدرودرم ابریژن

این روش چند مرحله ای از یک سری روشهای هیدرولیکی برای انجام عملکردهای مختلف استفاده می کند. نوک دستگاه آبرسانی پوست هیدرودرم دارای یک لبه ساینده است که با هر بار عبور از روی پوست به آرامی آن را لایه برداری می کند و باعث پوسته پوسته شدن آن می شود. برخی دستگاههای آبرسان پوست هیدرودرم  دارای یک طراحی مارپیچی منحصر به فرد هستند که گردابه ای ایجاد می کند که در تخلیه جوش های سرسیاه و دفع ناخالصی ها از منافع عمیق پوست موثر است

متخصص پوست با دستگاه آبرسان پوست هیدرودرم ابریژن که دارای یک نازل دستی است کار خواهد کرد.

این نازل با محلول نمک و اکسیژن پر می شود که به بهبود بافت پوست ، کاهش چین و چروک ، افزودن آب به پوست ، افزایش جریان خون و به حداقل رساندن منافذ پوست کمک می کند. تصور کنید که این روش یک اسکراب لایه بردار تقویت کننده است که پوست شما را پاک می کند.

اگر روی سطح پوست قرار گیرد ، بدون هیچ زحمتی سلول های مرده پوست و لایه های مرده را از بین می برد.

این محلول بسیار راحت تر از میکرودرم است. چرا؟ خوب ، در طول آبرسانی پوست با این روش متخصص زیبایی بیشتر از اکسیژن و محصولات پایه آب استفاده می کند که ملایم و بدون درد هستند.

هیدرودرم ابریژن باید توسط یک متخصص پوست یا پزشک انجام شود. در صورت انجام صحیح آن، می تواند باعث آبرسانی پوست ، جوان سازی و صاف شدن اپیدرم  پوست شود.

ما در کلینیک زیبایی الناز امیرخیزی، با انجام هیدرودرم ابریژن صورت در خدمت مشتریان عزیز می باشم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

همچنین میتوانید هیدرودرم ابریژن صفحه نمونه کار های ما و اینستاگرام الکلینیک مشاهده نمایید.

اینستاگرام
آپارات

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست